1. Saada oma telefoninumber ja klienditugi helistab teile ise tagasi.
  2. Captcha kontroll:
User login

DOMEENIREEGLID


 
DOMEENID RADICENTERIS
EXTRA DOMEENID
DOMEENIREEGLID
DOMEENI KOLIMINE
 
VAATA KA:
https://www.facebook.com/domeenid/OTSI VABA DOMEENI

 

Domeenide registreerimine

Enamlevinud rahvusvahelistel kommertsdomeenidel puuduvad registreerimisel piirangud. Nende registreerimine on üldjuhul lihtne ja kiire - nad ei vaja digitaalset allkirjastamist ega registreerimisel isikukoodi või ettevõtte registreerimisnumbrit. Maatunnustega domeenidel seevastu on sageli piirangud. Soome .FI domeene saab registreerida ainult Soome isikukoodi omavale eraisikule või Soome äriregistris registreeritud ettevõttele. Enne domeeni tellimist palume kindlasti hoolikalt uurida domeenide registreerimise tingimusi ja nõudeid, vajadusel võtke ühendust Radicenteri klienditoega.
 

Domeenide registreerimise pikendamine


Domeene registreeritakse piiratud ajaks, seega tuleb teatud aja tagant domeeni registreeringut pikendada. Pikendamise tingimused soovitame omale domeeni registreerimisel selgeks teha, sest kui domeen aegub, ei tööta ka sellega seonduvad koduleheküljed ja e-post. Vältimaks domeeni registreerimise pikendamisel probleeme, soovitame domeenide registreeringut alati aegsasti pikendada ning kindlasti vähemalt 1 kuu enne domeeni aegumist.

Domeenide pikendamise eest tasutav makse peab kindlasti laekuma 7 päeva enne domeeni aegumist. Vastasel juhul Radicenter ei vastuta domeeni aegumise eest. Lõppenud registreerimisajaga rahvusvaheliste domeenide taastamine on tasuline.
NB! Domeenide aegumisel arvestatakse GMT (Greenwich Mean Time) aega, mitte Eesti vööndiaega.

Kui domeen on juba aegunud, võib selle taastamine  maksta kuni 10 korda rohkem kui tavalise pikendamise hind. Mõningatel juhtudel ei ole domeeni peale aegumist üldse võimalik enam taastada. Näiteks .EU domeeni pikendamine peale aegumist (pikendamine karantiinist) maksab 46€. Teiste rahvusvaheliste domeenide taastamise hind on 80 eurot .


VAATA LISAKS:

Radicenter OÜ domeenide registreerimise üldtingimused:
LAE FAIL
 
Eesti .EE domeeni reeglid :
https://internet.ee/domeenid/ee-domeenireeglid
 
Euroopa .EU domeeni reeglid:
http://www.eurid.eu/et/eu-domeeninimed
http://www.eurid.eu/files/trm_con_ET.pdf
http://www.eurid.eu/files/reg_pol_ET.pdf
 
Rahvusvaheliste domeenide reeglid leiad siit:
http://opensrs.com/site/resources/agreements/domain-policies