1. Saada oma telefoninumber ja klienditugi helistab teile ise tagasi.
  2. Captcha kontroll:
User login

EE DOMEENIDE KUSTUTAMISMENETLUS


Alates eelmise aasta sügisest on nii mõnedki .EE domeenide omanikud saanud Eesti Interneti Sihtasutuselt murettekitava kirja: „Domeeni [teiedomeen.ee] omanik on äriregistrist kustutatud.


Kiri jätkub järgnevalt: „EIS-le on saanud teatavaks, et juriidiline isik registrikoodiga ******** on äriregistrist kustutatud. Kuivõrd lõppenud juriidiline isik ei saa olla domeeni registreerijaks, siis algatas EIS vastavalt Domeenireeglite (http://www.internet.ee/et/domeenid/) punktile 6.4 domeeni [teiedomeen.ee] kustutamist, rakendades selleks 30 päeva pikkust kustutusmenetlust. Kustutamise käigus jääb domeen internetis kättesaadavaks."

Sellise kirja saamine tähendab kokkuvõtvalt järgmist:

+ Teil on 30 päeva aega tõestada, et enne domeeni omaniku äriregistrist kustutamist olete te andnud domeeni uuele omanikule või on uus omanik eelmise omaniku õigusjärglane.
+ Kui te seda ei tee 30 päeva jooksul, siis peale kirjas mainitud tähtaega kustutab EIS domeeni registrist ja see vabaneb kõigile vabalt registreerimiseks.

Kuidas edasi?

Kui domeen on registreeritud Radicenteri kaudu, võtke ühendust kasutajatoega (E-post: tugi@radicenter.ee) ja saatke koos kirjaga järgmine info:

+ Elektroonilisel kujul dokumendid, mis tõestavad, et te olete domeeni endise omaniku õigusjärglane (näiteks ettevõtete ühendamise tulemusel) või domeen anti teile eelmise omaniku poolt üle enne juriidilise isiku kustutamist Äriregistrist.

+ Uue domeeni omaniku andmed:
Omaniku nimi:
Isiku või registrikood:
Linn või asula:
Postiindeks:
Aadress:
Telefon:
E-posti aadress:

NB! KUI TEIE DOMEEN ON JUBA REGISTRIST KUSTUTATUD

Sellisel juhul võtke kiiresti ühendust kasutajatoega, kes võimalusel aitab teid domeeni uuesti registreerimisel.
Domeeni kustutamist tagasi pöörata ei ole võimalik, domeeni saab ainult registreerida uue domeenina!

PEA MEELES!

Kontrollige alati, kas teie domeeni omaniku ja halduskontakti andmed on õiged. Kui domeeni kontaktmeil on vananenud, siis ei pruugi te saada õigel ajal infot, et domeeniga võivad esineda probleemid. Lisaks on valede andmete esitamine registrile .EE domeenireeglite rikkumine.

Domeeni andmeid (kehtivusaeg, omaniku nimi ja halduskontakti nimi) saate kerge vaevaga kontrollida aadressil: http://www.internet.ee/ (DOMEENI OTSING)

Lisainformatsiooni domeenireeglite kohta leiate siit:
http://www.internet.ee/et/domeenid/


  


VAATA KA:
https://www.facebook.com/domeenid/