1. Saada oma telefoninumber ja klienditugi helistab teile ise tagasi.
  2. Captcha kontroll:
User login

RADICENTER OÜRadicenter OÜ on veebimajutuse ettevõte, mille arenemislugu sai alguse 1999. aastal, kui sai alustatud veebimajutuse teenuse pakkumisega. Väikesemahulisest serverimajutuse vahendamise teenusest oleme aastate jooksul arenenud täisteenust pakkuvaks rahvusvaheliseks organisatsiooniks, millel on kujunenud välja kindel väärtushinnangute ja kogemuste baas. 2001. aastal asutatud Netpoint Systems OÜ-st on aastaks 2016 välja kasvanud rahvusvahelistel turgudel tegutsev, peamiselt äriklientidele suunatud teenusepakkuja Radicenter OÜ.

2017. aasta alguses on meil kokku umbes 10 000 klienti Eestis, Soomes, Rootsis, Hispaanias, Saksamaal, Lätis ja Leedus, Hollandis, Suurbritannias, Tais, Singapuris jne.

 

Olulisemad tegevused 2017. aastal on Radicenteri jaoks:

+ Serverite turvalisuse ja töökindluse tõstmine
+ Jätkuv tasuta SSL sertifikaatide teenuse pakkumine kõikidele klientidele
+ Jätkuvalt pakume tasuta kodulehe tarkvara kõigile veebimajutuse klientidele
+ Hoiame .EE domeenide hinda madalamana, kui meie suurematel konkurentidel
+ Muudame Radicenteri kodulehekülje kasutajasõbralikumaks


Tegutsemine rahvusvahelistel turgudel aitab meil paremini mõista klientide soove ja vajadusi, ning jälgida suundi, kuhu teenus areneb. Aegade jooksul on arenenud tehnoloogia, ent klientide põhivajadused on jäänud muutumatuks. Kliendid sõltumata asukohast soovivad saada töökindlat, lihtsat ja soodsat lahendust kodulehekülgede ja e-postide majutamiseks.

Lisavõimalused ja teenused võivad olla ja neid peab pakkuma, kuid Radicenter on keskendunud ja jääb seda tegema ka tulevikus sellele, mida me oskame kõige paremini.
Me oleme loonud klientidele keskkonna või õigemini tööriista, mida kasutada oma äritegevuse arendamiseks. Meie primaarne ülesanne on olla usaldusväärne infrastruktuuriteenuse pakkuja, sest tänapäeval on veebimajutuse teenus muutunud sama oluliseks kui oli seda 20. sajandil telefoniühenduse olemasolu.

Töökindlus ja usaldusväärsus, seda me oskame ja seda me pakume.
Klen Vanatoa
Tegevjuht