1. Saada oma telefoninumber ja klienditugi helistab teile ise tagasi.
  2. Captcha kontroll:
User login

RADICENTER OÜ


Radicenter OÜ on veebimajutuse ettevõte, mille arenemislugu sai alguse 1999. aastal, kui sai alustatud veebimajutuse teenuse pakkumisega. Väikesemahulisest serverimajutuse vahendamise teenusest oleme aastate jooksul arenenud täisteenust pakkuvaks rahvusvaheliseks organisatsiooniks, millel on kujunenud välja kindel väärtushinnangute ja kogemuste baas. 2001. aastal asutatud Netpoint Systems OÜ-st on aastaks 2016 välja kasvanud rahvusvahelistel turgudel tegutsev, peamiselt äriklientidele suunatud teenusepakkuja Radicenter OÜ.

2016. aastal on meil kokku umbes 10 000 klienti Eestis, Soome, Hispaanias, Saksamaal, Lätis ja Leedus, Hollandis, Suurbritannias, Tais, Singapuris jne.

 

Olulisemad tegevused 2016-2017. aastal on Radicenteri jaoks:

+ Serveripargi täielik üleviimine SSD ketastele

+ Serverite turvalisuse ja töökindluse tõstmine

+ Tasuta SSL sertifikaatide teenuse pakkumine kõikidele klientidele

+ Võtame kasutusele lisaturvalisuse teenuse Radicenter Site Secure, aitamaks klientidel muuta kodulehed turvalisemaks ja töökindlamaks

+ Muudame Radicenteri kodulehekülje kasutajasõbralikumaks

Tegutsemine rahvusvahelistel turgudel aitab meil paremini mõista klientide soove ja vajadusi, ning jälgida suundi, kuhu teenus areneb. Aegade jooksul on arenenud tehnoloogia, ent klientide põhivajadused on jäänud muutumatuks. Kliendid sõltumata asukohast soovivad saada töökindlat, lihtsat ja soodsat lahendust kodulehekülgede ja e-postide majutamiseks.

Lisavõimalused ja teenused võivad olla ja neid peab pakkuma, kuid Radicenter on keskendunud ja jääb seda tegema ka tulevikus sellele, mida me oskame kõige paremini.
Me oleme loonud klientidele keskkonna või õigemini tööriista, mida kasutada oma äritegevuse arendamiseks. Meie primaarne ülesanne on olla usaldusväärne infrastruktuuriteenuse pakkuja, sest tänapäeval on veebimajutuse teenus muutunud sama oluliseks kui oli seda 20. sajandil telefoniühenduse olemasolu.

Töökindlus ja usaldusväärsus, seda me oskame ja seda me pakume.


Klen Vanatoa
Tegevjuht