1. Saada oma telefoninumber ja klienditugi helistab teile ise tagasi.
  2. Captcha kontroll:
User login

KOLIMINE cPANELI SERVERILE


Käesolev leht on mõeldud eelkõige klientidele, kes kolivad ümber Radicenteri DirectAdmin serverilt cPanel serverile. Uus keskkond nõuab natuke harjumist, kui varasemad kokkupuuted cPaneliga puuduvad, aga põhifunktsioonid on halduspaneelis kliendile samasugused. 

Mõned punktid, millele kindlasti tähelepanu pöörata kolimisel

1. Domeenid suunatakse ümber cPaneli serverile 1h jooksul peale ülekolimise teostamist. Eraldi teavitust kolimise kohta cPanel ei saada. 

2. Üleviidud domeenidel on DKIM vaikimisi välja lülitatud. Kui soovite, saate selle cPanelist uuesti aktiveerida (EMAIL – Authentication).

3. Kui kasutate https-i ning olete failid paigutanud private_html kausta, siis need tõstetakse küll üle cPaneli serverile, kuid lehekülge serveeritakse siiski public_html kaustast. Kui soovite, et private_html kaustas olnud failid oleksid veebi kaudu kättesaadavad, tuleb need käsitsi ümber tõsta public_html kausta kas enne või peale ülekolimist.

4. SSL sertifikaate ei kolita üle ning cPanel tekitab kõikidele domeenidele automaatselt tasuta AutoSSL sertifikaadid (SECURITY – SSL/TLS Status). Auto SSL aktiveerumisel võib esineda viivitusi. Selleks, et domeenile või alamdomeenile saaks Auto SSL sertifikaadi väljastada, ei tohi domeeni kataloog olla parooliga kaitstud. 

5. cPaneli serverid ei toeta hetkel DNSSEC-i, enne ülekolimist tuleb DNSSEC kindlasti välja lülitada.

6. Enne kolimist soovitame konto üle vaadata ning kustutada kõik mittevajalikud failid, e-posti aadressid, MySQL kasutajad ning andmebaasid. See muudab kolimise tunduvalt kiiremaks ning aitab hoida cPaneli serveri puhtana.

Siit leiad juhendi cPanelisse logimiseks:
https://www.radicenter.ee/et/cPanel-juhend cPanel dokumentatsiooni inglise keeles leiad siit:
cPanel Documentation

Siit leiad Youtube video juhendid:
cPanel TV

cPanel Login

https://cpanel.minudomeen.ee

WEBMAIL
https://webmail.minudomeen.ee

SSL
Auto SSL aktiveerub automaatselt.