1. Saada oma telefoninumber ja klienditugi helistab teile ise tagasi.
  2. Captcha kontroll:
User login

KUIDAS LUUA KODULEHEKÜLGE?


10 lihtsat sammu uue kodulehekülje loomiseks!


Kuidas Radicenteris luua kodulehekülge on üks sagedasemaid küsimusi, mida kohtame
kasutajatoe igapäevases töös. Järgnev juhend näitab, kui lihtne on kodulehega alustamine.
Site Builder kodulehe loomise tööriistaga kodulehe loomine võttis vähem aega, kui selle juhendi
koostamine.

Juhend on loodud situatsoonis, kus klendil ei ole veel kliendikontot Radicenteris. Näidistellimuses kasutame
Radicenteri tasuta domeeni ja sooduskampaania võimalust avada veebimajutuse konto 1 kuuks tasuta.

1


 
1. Alustame kliendikonto loomisest aadressil www.radicenter.ee

Valige lehekülje üleval servas link Kasutajakeskkond ja seejärel vajutage nupule JÄTKA UUE KLIENDINA

2


 
2. Nüüd sisestage oma kliendikonto omaniku andmed. edaspidi koostatakse nende andmete alusel veebimajutuse arved. Konto kontaktmeilile saadetakse serveri kasutajatunnused ja olulised teavitused teenuse kohta. Kui kõik andmed on sisestatud, vajutage nupule LOO UUS KONTO.

3


 
3. Nüüd olete te esmakordselt oma uuele kliendikontole sisse loginud ja saate alustada tellimuse tegemist veebimajutuse konto avamiseks.

Konto omaniku andmete realt leiate lingi: Lisa uus tellimus. Klikkige sellel lingil. Teid suunatakse automaatselt ostukorvis loodud tellimusele sobivaid teenuseid lisama.

4


 
4. Valige Lisa pakett ja seejärel Veebimajutus.
Järgnevalt avaneb aken, kus saab lisada veebimajutuse paketile domeeninime ja määrata perioodi, kui kauaks soovite veebimajutust esialgu tellida.

5


 
5. Näidistellimuses valisime perioodiks 1 kuu ja domeenina kasutame Radicenteri poolt pakutavat tasuta net.ee lõpuga domeeni, praegusel juhul sitebuilder.net.ee. Kui kõik vajalikud andmed on täidetud ja veebimajutuse ning domeeni kasutustingimustega nõustutud, vajutame nuppu LISA OSTUKORVI.

Kui te hakkate ise tellimust tegema, võite loomulikult valida pikema perioodi, Radicenter PLUSS lisateenuste paketi ja mõne muu domeeni.


 

6


 
6. Nüüd näete oma tellimuse eelvaadet. Kasutame tellimuse tegemiseks SITEBUILDER kampaaniakoodi, millega sab 1 kuu veebimajutust tasuta. Sisestame lahtrisse Edasimüüja kood sooduskoodi SITEBUILDER ja vajutame nuppu SALVESTA KOOD. See tehtud, võib vajutada nupule MAKSMA.

 

7


 
7. Maksma lehel näete oma tellimuse sisu ja arve eelvaadet enne tasumist. Maksja andmeid on võimalik muuta, lisades lahtrisse õiged anded ja vajutades nuppu SALVESTA ARVE MAKSJA ANDMED. Seejärel on võimalik tasuda tellimuse eest kas pangalingiga või laadida alla arve PDF-failina.

Praegusel juhul, kuna arve summa on 0 eurot, vajutame lihtsalt nuppu KINNITA TELLIMUS.

Nüüd on tellimus kinnitatud ja mõne hetke pärast saadetakse teie kontaktmeilile serveri kasutajatunnused.

Serveri kasutajatunnustega logite sisse DirectAdmini serverikontole, et hakata looma uut kodulehekülge.


 

8


 
8. DirectAdminis otsige Advanced Features alt üles link Site Builder ja vajutage sellele. teid logitakse automaatselt sisse kodulehe loomise valikusse.

9


 
9. Tere tulemast Site Builderisse. Nüüd saate valida paremalt lehekülje servast, mis keeles, te soovite hakata kasutama Site Builderit. Valikus on nii eesti, vene, soome kui inglise keel.

Järgnevalt otsige sobiv kujunduspõhi ja valige see nupuga SELECT.

10

10. Kodulehe põhi ongi valmis. Nüüd tuleb lisada vaid teile sobivad tekstid, pildid ja muu sisu. Vahepeal saate kontrollida, kuidas lehekülg näeb välja ernevates nutiseadmetes. Kui kõik on valmis, vajutage nuppu PUBLISH / SALVESTA.

Poole tunniga saavutasime sellise tulemuse:
http://sitebuilder.net.ee/