1. Saada oma telefoninumber ja klienditugi helistab teile ise tagasi.
  2. Captcha kontroll:
User login

KUIDAS TELLIDA


1. Tellimine algab KLIENDIKONTO avalehelt, kust leiate järgmised lingid:

- Ostukorv (ostukorvi kaudu lisate uusi tellimusi, siirdute maksma loodud tellimuste eest ja saate alla laadida varasemalt tasutud arveid)
- Veebimajutus (kuvatakse teie poolt tellitud veebimajutuse pakett, selle kettaruumi kasutus, põhidomeen ja ettemaksu kehtivusaeg). Veebimajutuse teenuse pikendamist alustatakse siit.
- Domeenid (Kuvatakse teie registreeritud domeenid koos kehtivusajaga). Siit alustatakse domeeni pikendamist.
- Veebimajutuse lisaressursid (Siit on võimalik juurde tellida kettaruumi või domeenikohti)

Uue tellimuse koostamiseks vajutage lingile Ostukorv ja seejärel nupule:

   
2. Teile on loodud uus tellimus, kus hetkel ei ole veel ühtegi toodet. Teil on võimalik järgnevalt tellida järgmised teenused valikust Lisa domeen

+ Domeen koos veebimajutusega. Tellitakse uus domeen koos uue veebimajutuse paketiga.
+ Domeen ilma veebimajutuseta. Tellitakse ainult domeen.
+ Domeen olemasolevasse veebimajutuse paketti. Tellitakse uus domeen juba olemasolevasse veebimajutuse paketti.
+ Too domeen üle uude veebimajutuse paketti. Veebimajutuse pakett luuakse koos olemasoleva domeeni ületoomisega. 
+ Too domeen üle ilma veebimajutuseta. Tuuakse domeen üle ilma seda veebimajutusega sidumata.
+ Too domeen üle olemasolevasse veebimajutuse paketti. Tuuakse varem registreeritud domeen üle olemasolevasse veebimajutusse.
   
3. Uue kliendina valime ´Lisa pakett´ ja ´Veebimajutus´. Veebimajutus tellitakse alati koos domeeniga.

 
   
4. Tellimise vormil kontrollite, et olete valinud õige suurusega paketi. Seejärel kirjutate lahtrisse Domeen tellitava paketi põhidomeeni, vajadusel muudate domeeni lõppu (.EE, .COM jne). Seejärel nõustute paketi ja domeeni tingimuste ja reeglitega.  Ning vajutate nupule LISA OSTUKORVI.

NB! Roheline ring, vale rist keskel on mõeldud klientidele, kes soovivad koos veebimajutusega tellida rohkem domeene. Selle nupu abil on võimalik neid hõlpsasti lisada ja tellitava paketiga siduda.
   
5. Tellimus on peaaegu valmis. Domeenide registreerimisel tuleb alati lisada domeeni omaniku andmed. .EE domeenide registreerimisel tuleb andmed domeeni omaniku või allkirjaõigusliku isiku poolt ID kaardiga allkirjastada.

Domeeni omaniku andmete lisamiseks on link Lisa/muuda andmeid. Nii kaua kuni andmed on puudulikud või ei ole kinnitatud, on täpp selle tellimuse osa ees punane ja maksma siirduda ei ole võimalik.

Allpool on toodud .EE domeeni registreerimise vormi osad. Kõik punaste tärnidega väljad on kohustuslikud.

Kliendil on võimalik domeeni registreerimise taotlus arvutisse laadida juhul, kui mingil põhjusel ID kaardiga allkirjastamine ei õnnestu või soovitakse allkirjastada Mobiil ID-ga. Sellisel juhul tuleb saata digitaalselt allkirjastatud taotlus aadressile tugi@radicenter.ee

Kui andmed täidetud võib allkirjastada vajutade ID KAARDI ikoonile. Kui domeen on allkirjastatud ja tellimuses kõik täpid rohelised, võib vajutada nupule MAKSMA.

 
   
     

6. Peale nupule MAKSMA vajutamist, avaneb Ostukorvis maksmise lehekülg. Siin on teil võimalik muuta andmeid, kellele arve koostatakse. Selleks lisate lahtritesse õiged andmed ja vajutate nuppu MUUDA. Kui tellimuses on kõik andmed õiged, saate valida teile sobiva internetipanga lingi või maksta krediitkaardiga Moneybookers/Skrill kaudu.
Kui ükski neist variantidest teile ei sobi, saate vajutades nupule EI SAA KASUTADA PAKUTUD INTERNETIPANKU VÕI KREDIITKAARTE alla laadida PDF failina arve ning tasuda see hiljem. Sellisel juhul täidetakse tellimus seejärel, kui makse on laekunud meie arveldusarvele ja registreeritud. Sellisel juhul tellimust ei täideta koheselt.

Kui aga makse pangalingi kaudu õnnestub, läheb tellimus koheselt täitmisele ja teie konto kontaktmeilile saadetakse teade laekumisest ning kasutajakonto tunnused, millega pääsete serveril kodulehekülge või e-posti aadresse looma.
Samuti koostatakse koheselt originaalarve, mille saate hiljem alla laadida lingi Ostukorv kaudu.