1. Saada oma telefoninumber ja klienditugi helistab teile ise tagasi.
  2. Captcha kontroll:
User login

MISSIOON, VISIOON VÄÄRTUSED


Radicenteri missioon – pakkuda universaalset veebimajutuse teenust väike ja keskmise suurusega ettevõtetele ja eraisikutele

Radicenteri missiooniks on pakkuda kõikidele oma klientidele tehniliselt kindlat ja usaldusväärset veebimajutusteenust. See tähendab meie nägemuses traditsioonilist kodulehekülje ja e-posti majutamist, kasutades usaldusväärseid ja töökindlaid lahendusi. Universaalne teenus tähendab seda, et ühest kohast on võimalik tellida kõik vajalik e-äri lahendusteks: kodulehekülje ja e-posti teenused, domeeninimede registreerimisteenused, SSL sertifikaadid, ärikriitiliste andmete varundamise ja vajadusel eraldi serveri rentimise teenused.
 
 

Radicenteri visioon – efektiivseima veebimajutusteenuse arendamine

Radicenteri visiooniks on pakkuda ja arendada klientidele efektiivseimat veebimajutusteenust. Meie visiooniks ei ole kasvada kõigil sihtturgudel suurimaks veebimajutuse teenuse pakkujaks, vaid olla kindel koostööpartner klientidele, kelledele suudame pakkuda kõrge kvaliteediga usaldusväärset ja kindlat teenust, mis võimaldab klientidel keskenduda oma põhitegevusele.
 
 

Radicenter OÜ veebimajutuse peamised väärtused:

  • - Usaldusväärsus
  • - Turvalisus
  • - Töökindlus
  • - Lihtsus
  • - Ökonoomsus – kindel kvaliteet mõistliku raha eest!