1. Saada oma telefoninumber ja klienditugi helistab teile ise tagasi.
  2. Captcha kontroll:
User login

MITME DOMEENI TUGI

MITME DOMEENI TUGI
Radicenteri veebimajutuse pakettides on võimalik suurendada majutatavate kodulehekülgede/domeenide arvu. Juhul, kui te soovite luua uue kodulehekülje või tuua olemasoleva kodulehekülje Radicenterisse üle, ei pea te tellima lisaks uut paketti, vaid tellite lihtsalt juurde ühe domeeni koha.

Paketis olevatele iseseisvatele lisadomeenidele saab luua lisaks koduleheküljele ka domeeninimega e-posti aadressid ja FTP kasutajatunnused.

Lisadomeenidele saab luua oma aliasdomeenid (Domain Pointers), mis suunavad põhidomeenile, sama moodi saab luua alamdomeene (näiteks pood.domeen.ee). Aliasdomeenide loomise kohta loe lähemalt siit: http://kb.radicenter.ee/KB55

Veebimajutuse paketi kõvakettaruum on jagatud kõigi majutatavate domeenide ja kodulehekülgede vahel. Igale domeenile luuakse oma kaust failisüsteemis - /domains/domeen.ee/public_html

NB! Lisadomeenidele ei ole võimalik luua eraldi peakasutajatunnust kujul np***** või r*****

 

Veebimajutus

3,83€/kuu
  • Hind käibemaksuga 4,6€/kuu
  • Hind kehtib 3-aastase ettemaksu puhul
  •  
  • 1 domeen
  • 150 GB kõvakettaruumi
  • Piiramatu andmeside
  • Võimalus suurendada majutatavate kodulehekülgede arvu.
Telli

1. Mitme domeeni tugi DirectAdminis

Kasutusel olevad lisadomeenid kuvatakse peale sisse logimist DirectAdmini avalehel. Valides vajaliku domeeni, saab hallata konkreetselt selle domeeni e-poste, FTP kasutajatunnuseid, alamdomeene ja andmebaase.
   

2. Mitme domeeni tugi FTP-ga

Luues FTP ühenduse peakasutajatunnusega, näete oma kasutajakontol olevate domeenide kataloogipuud järgmisel kujul. Näidispildi loomisel on kasutatud Filezillat. Lisainformatsiooni FileZilla FTP programmi kohta leiate siit: https://filezilla-project.org/.