1. Saada oma telefoninumber ja klienditugi helistab teile ise tagasi.
  2. Captcha kontroll:
User login

PRIVAATSUS JA TURVALISUS


TURVALISUS

Radicenteri teenuse tellimisel ja teenuse kasutamise puhul on mõeldud igal sammul klientide turvalisusele.

Ühendus ja andmete edastamine veebilehe www.radicenter.ee ja Teie arvuti vahel toimub üle turvalise kanali SSL protokolli abil. Ühenduse turvamisel kasutame Thawte SSL sertifikaate.

Teenuse kasutamisel oleme mõelnud kasutajate turvalisusele, välistades ebaturvaliste paroolide kasutamise teenuse administreerimisel DirectAdmin haldusliidese või FTP kaudu. E-postide turvamiseks on kasutusel SpamAssassin.

Radicenter ei näe ega salvesta krediitkaardiga maksmisel Teie kaardi andmeid. Tehingu teostamiseks suunatakse Teid maksete töötleja Moneybookers/Skrill turvalisse keskkonda ning maksmise hetkel sisestate andmed otse Moneybookers/Skrill kaardikeskuse leheküljel.

Teie kaardimakse andmeid säilitatakse ainult Moneybookers/Skrill kaardikeskuse serveris.

PRIVAATSUS

Kui Radicenter palub teilt teenuse tellimisel või pikendamisel isikuandmeid nagu isikukood või kontakandmed, siis teeme seda täitmaks domeene registreerivate asutuste ja organisatsioonide nõudeid. Andmed on mõeldud ja vajalikud kliendi tellimuse õigeks ja korrektseks täitmiseks. Andmete turvalisus ja säilitamine on tagatud vastavalt kehtivatele seadustele ja määrustele.

Radicenter ei jaga ega avalda isikuandmeid kolmandatele osapooltele, välja arvatud juhul, kui see on vajalik kliendi tellimuse täitmiseks (näiteks domeeni registreerimisel domeeni omaniku andmete edastamine tippdomeeni registrile).
 
Radicenter kasutab klientide kontaktandmeid ainult teenust puudutava info edastamiseks. Kontaktandmeid ei edastata kolmandatele osapooltele turundusalaseks tegevuseks.

Radicenter ei väljasta kolmandatele osapooltele andmeid domeenide ega veebimajutuse kontode andmete kohta, välja arvatud seadustest tulenevatel juhtudel.