1. Saada oma telefoninumber ja klienditugi helistab teile ise tagasi.
  2. Captcha kontroll:
User login


Alustad ettevõttega ja soovid kiiresti ja soodsalt kodulehte luua ja
E-Posti kasutada?  

Esimene aasta kodulehe ja E-Posti
teenust ainult 2.95 eurot kuus.


KODULEHT. Kiire ja lihtsa lahendusena tasuta drag-and-drop tüüpi kodulehe tarkvara või võimalus paigaldada paari klikiga WordPress või mõni muu kodulehe tarkvara.

E-POST. Töökindel ja suuruse piiranguteta postkast, mida saad kasutada arvutis, telefonis või lihtsalt veebilehitsejas. 

TURVALISED VARUNDUSED. Me oleme loonud lahenduse, et sinu andmed oleksid kaitstud. Kõikide kontode sisu varundatakse igapäevaselt ja iga päeva varukoopiad on olemas 6 kuu kohta. 

KASUTAJATUGI. Kui jääd teenuste kasutuselevõtmisega hätta, on igal tööpäeval sinu käsutuses kogemustega ja oma tööd tundeb tehniline tugi. 

Kui soovid täpsemat infot, kirjuta julgelt tugi@radicenter.ee või helista telefonil 50 58 656
Kampaania tingimused:
1. Kampaania raames võivad teenust osta nii era kui juriidilised isikud. Soodushind kehtib ainult uute veebimajutuse pakettide tellimustele. 
2. Soodushinnaga tellimiseks tuleb tellimust tehes kasutada ostukorvis sooduskoodi STARTUP
3. Sooduskood tuleb sisestada enne arve koostamist.
4. Tasuta domeenide (*.net.ee ja *.my.ee) kasutamisel ei lisandu kulusid domeenile. Muude domeenide registreerimisel lisandub vastava domeeni registreerimistasu. Võrdluses teiste Eesti teenusepakkujatega on Radicenteri .EE domeeni hind kõige soodsam.
5. Kõigile veebimajutuse tellimustele kehtib 30 päevane taganemisõigus. Kui kleint loobud 30 päeva jooksul veebimajutuse teenusest tagastatakse veebimajutuse hind 100% ulatuses. Taganemisõigus ei kehti tasuliste domeenide kohta. 


KODULEHT | E-POST | TURVALISED VARUKOOPIAD | KASUTAJATUGI