1. Saada oma telefoninumber ja klienditugi helistab teile ise tagasi.
  2. Captcha kontroll:
User login

TEENUSEGA LIITUMINE


1. Selleks, et oleks võimalik hakata tellima ja kasutama Radicenteri teenuseid, tuleb luua kasutajakonto. Uute teenuste tellimine ja olemasolevate jätkamine toimub Kasutajakeskkonna kaudu.
Konto loomiseks vajutage lehe ülaosas KLIENDI KONTO ja seejärel nuppu JÄTKA UUE KLIENDINA
   
2. Teenusega liitumisel te saate valida, kas liitute era- või ärikliendina. Kliendikonto loomisel küsime nii vähe andmeid kui vähegi võimalik, et liitumine teenusega oleks kiire ja mugav. Konto omaniku andmete põhjal koostab süsteem arveid ning domeene registreerides lisab ta konto omaniku andmed automaatselt ankeeti.

Meile usaldatud andmete osas järgime me Eestis kehtivat seadusandlust ja põhimõtet, et me ei edasta oma klientide andmeid turundus või muuks teavitustegevuseks kolmandatele isikutele või osapooltele.

Kui kõik andmed on sisestatud (oluline on sisestada korrektne ja toimiv e-posti aadress, sest sinna saadetakse kasutajatunnused), vajutage nuppu LOO UUS KONTO.

Seejärel on konto loodud. Kinnitus konto loomise kohta saadetakse teie konto e-posti aadressile. Samuti olete te kohe ka Kasutajakeskkonda sisse logitud.
Edaspidi sisselogituna saate alati kasutada lehe ülaosas olevat linki KASUTAJAKESKKOND, et tutvuda oma tellimuste hetkeseisuga.

Õnnitleme, teile on loodud Radicenteri konto. Saate asuda tegema esimest tellimust.