1. Saada oma telefoninumber ja klienditugi helistab teile ise tagasi.
  2. Captcha kontroll:
User login

WORDPRESS KODULEHT

 

WordPress on kõige lihtsam viis alustada oma ettevõtte kodulehe loomist. Tegemist on kõige populaarsema sisuhaldussüsteemiga, mida kasutavad eelkõige väike ja keskmise suurusega ettevõtted ning eraisikud.

Lihtsama lehekülje loomisega saab hakkama igaüks - WordPressi paigaldamine serveri kontole on lihtne, ei nõua eriteadmisi ja kestab vaid mõned minutid.

Edasi on teil võimalik valida WordPressi haldusliideses erinevate kujunduste vahel, otsida tasuta olemasolevate kujunduste seast endale sobivaim ja see samuti automaatselt paigaldada.

Kuna WordPress on laialt levinud ja populaarne, on vajadusel kerge leida professionaalne koostööpartner, kes teostaks keerukamad muudatused ja lisaosade paigaldused, kui need peaksid vajalikuks osutuma.

WORDPRESS VÕIMALDAB:

  • + Luua nii lihtsaid kui keerukamaid kodulehekülgi
  • + Luua blogisid (näiteks kb.radicenter.ee)
  • + Luua e-poode

Täpsemat informatsiooni WordPressi kohta leiad siit: https://wordpress.org/
WordPressi kujunduspõhjad leiad siit: https://wordpress.org/themes/

Veebimajutus

alates 5,5€/kuu
  • Hind kehtib 1-aastase ettemaksu puhul

WordPress automaatne
paigaldaja igas paketis

  • 1 domeen
  • 150 GB kõvakettaruumi
TelliLIHTNE PAIGALDADA

Radicenteri veebimajutuspaketis on võimalik paari minutiga paigaldada WordPress kodulehekülg. Pole vaja programmeerimist, andmebaaside loomist või failide kopeerimist serverile. Valite, millise domeeni alla soovite kodulehekülge luua ja vajutate Paigalda/Installeeri.STATISTIKA JA SEO SÕBRALIK

WordPressi ülesehitus on otsimootorisõbralik rakendus. WordPressi lehekülge on lihtne siduda Google Analytics kontoga, et täpsemalt analüüsida kodulehe külastatavust. Lisaks on võimalik paigaldada kodulehele erinevaid valmis SEO pluginaid/tööriistu.PALJU KUJUNDUSLAHENDUSI

WordPressi jaoks on loodud üle 2500 erineva kujunduslahenduse. Enne, kui lõplikult otsustate WordPressi kasuks, saate otsida valmis kujunduslahenduste hulgast just teile sobiva:
http://wordpress.org/themes/

 PALJU LISAVÕIMALUSI

Arendajad üle maailma on loonud WordPressi jaoks kümneid tuhandeid lisaosaid/pluginaid - kontaktivormid, keelevaliku tööriistad, e-poe rakendused, galeriid, SEO lisapluginad. Tutvu lisavõimalustega siin:
http://wordpress.org/plugins/LIHTNE HALLATA

WordPressi haldusliides on selge ja lihtne. Lihtne on luua sisu, lihtne (otsi-kliki-installi) on paigaldada uusi kujundusi ja tööriistu. Kui paigaldate WordPressi meie automaatse paigaldajaga (Installatron), siis saate seadistada, et ka kõik turvauuendused paigaldatakse automaatselt.LIHTNE ARENDADA

Kas arendate WordPressi ise paigaldades uusi kujunduselemente või pluginaid või kasutate selleks professionaalse veebiagentuuri abi, siis WordPressi populaarsus võimaldab selleks leida alati teile sobiva koostööpartneri või leiate ise alati vajalikud juhised WordPressi tugifoorumitest.