Radicenteri kasutajatugi 19. aprillil 2019: 19. aprillil 2019 on kasutajatugi suletud. Serverite tööd jälgib valvemeekond. Soovime teile rõõmsaid pühi

Tere tulemas Radicenterisse

Radicenter OÜ on veebimajutuse ettevõte, mille arenemislugu sai alguse 1999. aastal, kui sai alustatud veebimajutuse teenuse pakkumisega. Väikesemahulisest serverimajutuse vahendamise teenusest oleme aastate jooksul arenenud täisteenust pakkuvaks rahvusvaheliseks organisatsiooniks, millel on kujunenud välja kindel väärtushinnangute ja kogemuste baas. 2001. aastal asutatud Netpoint Systems OÜ-st on aastaks 2019 välja kasvanud rahvusvahelistel turgudel tegutsev, peamiselt äriklientidele suunatud teenusepakkuja Radicenter OÜ.

2018. aasta alguses on meil kokku umbes 10 000 klienti Eestis, Soomes, Rootsis, Hispaanias, Saksamaal, Lätis ja Leedus, Hollandis, Suurbritannias, Tais, Singapuris jne.

Olulisemad tegevused 2019. aastal on Radicenteri jaoks:

+ Serverite turvalisuse ja töökindluse tõstmine
+ Jätkuv tasuta SSL sertifikaatide teenuse pakkumine kõikidele klientidele
+ Jätkuvalt pakume tasuta kodulehe tarkvara kõigile veebimajutuse klientidele
+ Hoiame .EE domeenide hinda madalamana, kui meie suurematel konkurentidel
+ Muudame Radicenteri kodulehekülje kasutajasõbralikumaks

Tegutsemine rahvusvahelistel turgudel aitab meil paremini mõista klientide soove ja vajadusi, ning jälgida suundi, kuhu teenus areneb. Aegade jooksul on arenenud tehnoloogia, ent klientide põhivajadused on jäänud muutumatuks. Kliendid sõltumata asukohast soovivad saada töökindlat, lihtsat ja soodsat lahendust kodulehekülgede ja e-postide majutamiseks.

Lisavõimalused ja teenused võivad olla ja neid peab pakkuma, kuid Radicenter on keskendunud ja jääb seda tegema ka tulevikus sellele, mida me oskame kõige paremini.
Me oleme loonud klientidele keskkonna või õigemini tööriista, mida kasutada oma äritegevuse arendamiseks. Meie primaarne ülesanne on olla usaldusväärne infrastruktuuriteenuse pakkuja, sest tänapäeval on veebimajutuse teenus muutunud sama oluliseks kui oli seda 20. sajandil telefoniühenduse olemasolu.

Töökindlus ja usaldusväärsus, seda me oskame ja seda me pakume.

Meie meeskond

Võtmeisikud Radicenteris

Klen / CEO / Kliendisuhted

Klen liitus Radicenteriga 2011. aastal. Tema ülesandeks on hoolitseda igapäevase töö korraldamise ja kliendisuhtluse eest.

Kristjan / PHP / MYSQL / AJAX / JAVASCRIPT / etc.

Kristjan on meie turvalisuse ekspert, koodivõlur ja tehnilise toe spetsialist, kes saab jagu ka kõige keerulisematest probleemidest.

Kenneth / Asutaja / Serveriguru

Kenneth on Radicenteri looja, kes eelistab tegutseda kõikvõimsa taustajõuna. Ta tunneb iga serverit nimepidi ja teab, kuidas nendega käituda tuleb.

Radicenter OÜ 2019