Radicenteri partnerprogramm: koos pakume parimat teenust veelgi rohkematele klientidele

Soovid pakkuda oma klientidele lihtsat, kiiret ja funktsionaalset veebimajutuse teenust? Hakka meie partneriks!

Kuidas partnerprogramm töötab?

Liitu partnerprogrammiga

Tutvu partnerprogrammi tingimustega. Seejärel täida partnerprogrammiga liitumise ankeet.

Aktiveerime partnerstaatuse

Kui oleme avalduse kätte saanud ja selle kinnitanud, aktiveerime sinu kliendikontol partneri staatuse ning sinu unikaalse promokoodi.

Jaga promokoodi

Jaga promokoodi oma klientidele.
Kui sina või sinu klient tellib meilt veebimajutuse teenuse ning teeb aastase ettemaksu, rakendub veebimajutuse teenusele -50% soodustus (ehk pool aastat veebimajutust täiesti tasuta!).

Tingimused

1.1    Radicenter OÜ („Radicenter“) partnerprogrammi („programm“) eesmärk on kaasata Radicenteri olemasolevaid kliente Radicenteri teenuste turundamisesse ning tunnustada ja toetada aktiivsemaid soovitajaid.

1.2    Programmi liikmeks („partner“) võib olla iga juriidilisest isikust Radicenteri klient, kes on esitanud Radicenter’ile liitumistaotluse ning kelle taotluse Radicenter on heaks kiitnud. Liitumistaotluse esitaja kinnitab oma nõustumist käesolevate tingimustega. Liitumistaotluse heakskiitmisel või tagasilükkamisel arvestab Radicenter taotluse esitaja kliendistaaži, maksekäitumise jm asjaoludega, kuid ei pea oma otsust taotlejale põhjendama.

1.3    Partneri liikmelisus programmis lõpeb
(a) kui partner teatab Radicenter’ile oma soovist programmist lahkuda
(b) partneri ja Radicenter’i vahel sõlmitud kliendilepingu lõppemisel
(c) kui Radicenter teatab partnerile oma otsusest tema liikmelisus lõpetada
(d) kui Radicenter teavitab partnerit ja/või avalikkust oma otsusest programm lõpetada.
Partner ei pea oma lahkumissoovi ega Radicenter oma otsuseid põhjendama.

2.1    Radicenter annab partnerile personaalse promokoodi, mida partner võib oma äranägemisel valitud ajal ja viisil levitada ning mille kaudu on võimalik soodustingimustel tellida Radicenteri teenuseid.

2.2    Käesolevate tingimuste jõustumise hetkel on promokoodide kaudu võimalik tellida veebimajutuse pakette Starter, Äri ja Äri+, kusjuures Radicenter annab igale promokoodi abil tellitud teenuse tellijale („tellija“) soodustuse 50% esimese aasta veebimajutuse teenuse hinnast. Soodustus kehtib vaid liitumisel tehtud aastase ettemaksu puhul ning mitte hilisemal teenuse pikendamisel.

2.3    Radicenter võib promokoodide kaudu tellitavate teenuste valikut ning tellijatele antavaid soodustusi igal ajal oma äranägemisel muuta, teavitades sellest partnerit ja/või avalikkust.

2.4    Kui viimase 6 kuu jooksul ei ole promokoodi mitte ühtegi korda kasutatud, kaotab promokood kehtivuse ja partneri liikmelisus lõpetatakse.

5.1    Kuivõrd partneriks saab olla ainult Radicenter’iga kehtivat kliendilepingut omav juriidiline isik, kohaldatakse käesolevais tingimustes reguleerimata küsimustes Radicenter ja partneri vahelistele suhetele Radicenter OÜ teenusetingimusi võimalike kliendilepingus kokku lepitud erisustega.

Liitu meie partnerprogrammiga

    Radicenter 2023
    See veebileht kasutab küpsiseid, mis aitavad teha lehe külastamise mugavamaks. Meie veebilehte külastades nõustute meiepoolse küpsiste kasutamisega.
    Sain aru.