1. juulist 2020 rakenduvad Radicenteri serveritel rangemad turvanõuded
Lisainfot leitav KB lehelt: https://kb.radicenter.ee/KB2050

9 põhjust miks eelistada Cpaneli webmaili

Võrreldes DirectAdmini basic webmailiga (Roundcube), võimaldab cPaneli kasutajal paremini oma e-posti kontot kasutada. Mõned olulised lisafunktsioonid, mis puudusid DirectAdminis, aga on out-of-box võimalikud cPanelis:

a) E-posti kasutaja saab peale webmaili logimist vahetada webmaili rakendust Roundcube / Horde
b) Automaatvastajaid saab seadistada otse webmailis
c) Parooli saab vahetada otse webmailis

d) Võimalik on vaadata seadistusi, mis on vajalikud teiste meiliklientide seadistamsieks
e) Saab lisada alternatiivse meiliaadressi, mille abil on võimalik parroli ununemise korral e-posti parool ise muuta (Contact Information)

f) Kontrollida saab kettaruumi kasutust
g) Luua saab filtreid, mis soovitud kriteeriumi alusel suunavad kirja edasi mõnele muule aadressile või liigutavad automaatselt soovitud kausta (Email Filters)
h) Webmaili kaudu saab luua edasisuunamisi (Forwarders)
i) Kontrollida saab kirjade kohaletoimetamist (Track Delivery)

Testitud on ka Horde webmaili kalendri sünkroniseerimine Thunderbirdiga. Outlook nõuaks eraldi lisaplugina paigaldamist, seda me veel testinud ei ole. Amtelikult on cPanelil CalDAv tugi Apple toodete jaoks.

NB. Testimisel õnnestus sünkroniseerimine ka Gmaili kalendriga, seega peaks olema toetatud ka sünkroniseerimine Androidi seadmete kalendrirakendustega.

Radicenter 2020
See veebileht kasutab küpsiseid, mis aitavad teha lehe külastamise mugavamaks. Meie veebilehte külastades nõustute meiepoolse küpsiste kasutamisega.
Sain aru.