R1-Orange-(RGB)

Tere tulemast Radicenterisse!

Radicenter OÜ on veebimajutuse ettevõte, mille arenemislugu sai alguse 1999. aastal, kui sai alustatud veebimajutusteenuse pakkumisega. Väikesemahulisest serverimajutuse vahendamise teenusest oleme aastate jooksul arenenud täisteenust pakkuvaks rahvusvaheliseks organisatsiooniks, millel on kujunenud välja kindel väärtushinnangute ja kogemuste baas. 2001. aastal asutatud Netpoint Systems OÜ-st on tänaseks välja kasvanud rahvusvahelistel turgudel tegutsev, peamiselt äriklientidele suunatud teenusepakkuja Radicenter OÜ.

Tegutsemine rahvusvahelistel turgudel aitab meil paremini mõista klientide soove ja vajadusi ning jälgida suundi, kuhu teenus areneb. Aegade jooksul on arenenud tehnoloogia, ent klientide põhivajadused on jäänud muutumatuks. Kliendid, sõltumata asukohast, soovivad saada töökindlat, lihtsat ja soodsat lahendust kodulehekülgede ja e-postide majutamiseks.

Lisavõimalused ja teenused võivad olla ja neid peab pakkuma, kuid Radicenter on keskendunud ja jääb seda tegema ka tulevikus sellele, mida me oskame kõige paremini.

Me oleme loonud klientidele keskkonna või õigemini tööriista, mida kasutada oma äritegevuse arendamiseks. Meie primaarne ülesanne on olla usaldusväärne infrastruktuuriteenuste pakkuja, sest tänapäeval on veebimajutuse teenus muutunud sama oluliseks kui oli seda 20. sajandil telefoniühenduse olemasolu.

Töökindlus ja usaldusväärsus, seda me oskame ja seda me pakume.

Radicenter 2022
See veebileht kasutab küpsiseid, mis aitavad teha lehe külastamise mugavamaks. Meie veebilehte külastades nõustute meiepoolse küpsiste kasutamisega.
Sain aru.