Radicenter on ettevõte, mille arenemislugu sai alguse 25 aastat tagasi — 1999. aastal, kui sündis idee hakata tegelema veebimajutusteenuste pakkumise ja domeeninimede registreerimisega. 2001. aastal asutasime ettevõtte Netpoint Systems OÜ. Oleme tegutsenud kaubamärgi Netpoint all, hiljem ka Serverimaailm all (Soomes Serverimaailma). 2009. aastaks oli meil välja kujunenud juba arvestatav rahvusvaheline kliendibaas ning seetõttu otsustasime kasutusele võtta ühtse üle-Euroopalise kaubamärgi Radicenter. Asutatud sai Radicenter OÜ.

Nende 25 aasta jooksul oleme näinud ja lahendanud kõikvõimalikke probleeme ning omandanud märkimisväärse kogemuste baasi. Meil on välja kujunenud selged väärtushinnangud. Veebimajutusteenuse puhul peame kõige olulisemaks kiirust ja töökindlust, asjatundlikku klienditeenindust ning turvalisust ja kliendi andmete kaitset.

Veebimajutusteenust ei osteta paariks kuuks või paariks aastaks, vaid seda on ettevõttel vaja kogu ettevõtte tegevuse vältel. Kodulehekülg ja e-post peavad tõrgeteta toimima 24/7. Seetõttu on oluline, et veebimajutusteenuse pakkuja oleks kindel ja usaldusväärne partner, kes ei jäta Teid hätta üheski olukorras. Radicenter on selline partner Teie ettevõttele.

Radicenter 2024
See veebileht kasutab küpsiseid, mis aitavad teha lehe külastamise mugavamaks. Meie veebilehte külastades nõustute meiepoolse küpsiste kasutamisega.
Sain aru.