Oleme lisanud oma cPanel serveritele AccelerateWP lisaplugina, mis aitab klientidel oma WordPressi veebilehe jõudlust suurendada. Antud lisaosa aktiveerides, tuvastab see eelnevalt ka installimisest võimalikud tekkivad murekohad ja seega ei tee Teie veebilehte “katki”, vaid kuvab eelnevalt hoiatuse võimalikest murekohtadest ja juhise nende korrastamiseks. Aktiveerimine on lihtne paari hiireklikiga cPanelist ja peale aktiveerimist, saate soovi korral teha täiendavaid seadistusi juba oma veebilehe wp-admin lehel.

NB! Antud lisaosa toimimiseks vajalikud miinimumnõuded WordPressile ja PHP’le:
– Veebileht peab kasutama PHP versiooni 7.2 või uuemat.
– WordPressi versioon peab olema 5.6 või uuem.
– Muid WordPressi vahemälu salvestamise lisaprogramme ei tohi olla kasutusel.
– WordPress ei tohiks olla Multisite režiimis.

Et aktiveerida antud funktsionaalsus oma veebilehele, tuleks:

1. Logi sisse cPanel keskkonda (juhendi leiab SIIT)

2. Liigu asukohta Software -> AccelerateWP

3. AccelerateWP lisaosa skännib Teie veebimajutusekontol olevad veebilehed ja kuvab leitud WordPressi lehed (olenevalt veebilehtede arvust/mahust võib antud toiming võtta natuke aega)

Kui leiti skännimisel mingeid murekohti, kuvatakse need punase hüüumärgiga, klikkides antud märgile, kuvatakse täiendavad juhised

Kui murekohti ei leitud, saate antud lisaosa aktiveerida, klikkides AccelerateWP nupule

4. AccelerateWP lisaosa skännib uuesti lehe ja lisab/aktiveerib sinna vajaliku funktsionaalsuse ja AccelerateWP WordPressi lisaosa ning edukal aktiveerimisel on järgnev kuva:

5. Et kontrollida AccelerateWP toimivust, avage oma veebilehe WordPressi adminleht, klikkige Settings -> AccelerateWP.

6. AccelerateWP lisaosa adminlehel saate soovikorral lisada/muuta täiendavaid seadistusi, optimeerimaks veebilehe kiirust veelgi.

Täiendavad juhendid on inglisekeelsena leitavad lehel:
CloudLinux Docs – AccelerateWP feature additional options

Radicenter 2024
See veebileht kasutab küpsiseid, mis aitavad teha lehe külastamise mugavamaks. Meie veebilehte külastades nõustute meiepoolse küpsiste kasutamisega.
Sain aru.