Radicenteris saate kasutada oma veebimajutuse konto haldamiseks mugavat ja väga laialdase funktsionaalsusega cPanel haldusliidest.

Miks on cPanel liides hea?
+ See on tehtud kliendile lihtsaks ja arusaadavaks
cPaneli kuva on jaotatud eraldi sektsioonideks, mis teeb vajalike tööriistade leidmise imelihtsaks
+ Laialdase funktsionaalsusega
cPanel liideses on näiteks SiteBuilder veebilehtede ehitaja ja Installatron veebirakenduste paigaldada – erinevaid tööriistu on palju!
+ cPaneli taga seisab suur arendusmeeskond, kes alati aitab keerulisemate murede korral ning tagab kiire lahenduse!
+ cPanel liidesel on suur kasutajate baas
Teave cPanel puudustest ja murekohtadest jõuab arendusmeeskonnani ja mured saavad operatiivselt lahenduse. Samuti võetakse toote arendamisel arvesse kasutajate vajadusi ja soove.
+ Mobiilisõbralik
Saadaval ka mobiilirakendus teenuste mugavaks haldamiseks.

cPaneli demokeskkonnaga saate tutvuda:

Radicenter on ametlik sertifitseeritud cPanel NOC partner alates 2019.

Meie cPaneli serveritel on lisaks cPanelis juba olemasolevale ka palju lisafunktsionaalsust

Kasutame turvalist CloudLinux OS Shared Pro operatsioonisüsteemi ja selle lisaosasi mis on alati turvapaigatud ja uusimail versioonidel
sh. ka turvapaigatud vanemad PHP versioonid, mida enamus teenusepakkujaid ei paku!

Serveritel on ImunifyAV pahavaraskänner ja Pro ning Ultimate pakettides ka ImunifyAV+ paari hiireklikiga pahavaraeemaldus võimekus. Automaatsed kui ka manuaalsed skännid aitavad hoida veebimajutuskonto turvalisena. Rohkem infot leiab juhendist SIIN

xray

Meie klientide kasutada on ka PHP-Xray veebilehe kiiruse optimiseerimistööriist. Kus siis veebilehe omaniks saab halduspaneeli kaudu paari hiireklikiga aktiveerida statistika oma veebilehe kohta ning minnes veebilehele ja proovides aeglasi päringuid taasluua, saab X-ray programmist täpsema ülevaate võimaliku kitsaskoha kohta. Täpsema ülevaate leiab tootjapoolsest videost SIIN

Installatron on mugav ja uudne paari hiireklikiga toimiv veebilehe haldusrakendus.
Saate mugavalt installida/varundada/hallata ome veebilehe sisuhaldust kui ka lisada uusi.
Võimalus aktiveerida automaatsed veebilehe sisuhalduse turvauuendused ja varundus, et veebilehel oleks alati kõik ajakohane

Radicenteri veebimajutuse paketis on kõigil klientidel võimalik kasutada tasuta kodulehekülgede loomiseks mõeldud sisuhaldussüsteemi Site Builder.

Site Builder on graafilise haldusliidesega valmis kujunduspõhju kasutav lihtsate kodulehekülgede loomiseks mõeldud tööriist.
Täpsemat infot leiate SIIT

Kiire ülevaade cPaneli halduspaneelist (Inglise keeles)

Oleme koostanud enamlevinud küsimuste põhjal ka juhendeid, mis on leitavad SIIN

Teenuste haldused eri alajaotustest

FILES alajaotuses saate mugavalt hallata oma konto faile läbi veebipõhise failihalduri File Manager kui ka luua/taastada varukoopiaid, hallata FTP kontosid ja kaustade salasõnakaitset ning palju muud.

EMAIL alajaotuses saate lihtsalt hallata kõikide oma kontoga seotud olevate domeenide mailiteenust.
Luua mailikontosid, kontrollida mailide kohalejõudmist, hallata filtreid (sh. rämpspostifiltreid), maililiste, …

DOMAINS alajaotuses saate Lisada, muuta ja hallata oma tellitud domeene ning nendega seonduvaid DNS kirjeid ja suunamisi. Samuti ka alamdomeenidega.

DATABASES alajaotuses saate hallata oma kontol olevaid MySQL andmebaase ja nendega seonduvat.
Samuti on seal eelinstallitud phpMyAdmin veebiliides MySQL baaside sisu ja struktuuri lihtsamaks haldamiseks.

SECURITY alajaotuses saate hallata konto turvalisusega seonduvat. Samuti ka SSL sertifikaate kui ka skännida pahavara ning ModSecurity kaudu määrata domeenidele tulemüüriteenuse.
Saate lisada/aktiveerida oma kontole kaheastmelise autentimise 2Fa (selline võimekus enamus veebimajutusteenuse pakkujatel puudub!)

SOFTWARE alajaotusesse on määratud kontol oleva lisatarkvara haldusrakendused. Sealt leiate lihtsa toe nii NodeJS, Ruby kui ka Python äppidele, kui ka Installatroni lihtsa lisatarkvara installeri ja SiteBuilder veebilehe ehitustööriista.
Samuti on seal X-Ray äpp, millega saate uurida oma veebilehe kiiruse murekohtade korral võimalikke kitsaskohti, kui neid peaks esinema.

Radicenter 2024
See veebileht kasutab küpsiseid, mis aitavad teha lehe külastamise mugavamaks. Meie veebilehte külastades nõustute meiepoolse küpsiste kasutamisega.
Sain aru.