cPanel halduspaneeli sisenemiseks saab kasutada kahte aadressi:

1. Serveri üldine aadress, näiteks kujul: “https://cpX.radicenter.eu:2083/” (kus X on siis vastav täht a-z, aadress on saadetud Teile e-posti teel peale veebimajutuse paketi tellimist)
2. Kliendi enda domeeniga seotud aadress on kujul “https://cpanel.minudomeen.ee” (aadressi lõpus olev “minudomeen.ee” peab olema Teie domeeninimi)

Kasutajatunnus ja parool on saadetud Teile e-posti teel.
Kui parool on kadunud, on selle taastamiseks vaja teada oma veebimajutuse konto kasutajatunnust.
Veebimajutuse konto kasutajanime saate vaadata oma kliendiala kaudu, menüü “Veebimajutus” alt.
Kasutajatunnus on kujul np**** või r**** (**** on numbrid).

1. Parooli taastamiseks klikkige cPanel sisselogimise lehel lingile “Reset Password”.
2. Lahtrisse “Username” sisestage kasutajatunnus, mis on kujul np**** või r**** (**** on numbrid), seejärel vajutage nuppu “Reset Password”.
3. Järgmisel lehel tuleb lahtrisse “Contact Email Address” sisestada Teie konto kontakt e-posti aadress.
Kui Te ei tea, et milline e-posti aadress on märgitud Teie konto kontakt e-posti aadressiks, siis selles lahtris on ka vihje, millega e-posti aadress algab ja lõpeb. Kui olete e-posti aadress sisestanud, vajutage nuppu “Send Security Code”.
4. cPanel saadab konto kontakt e-posti aadressile turvakoodi, mis tuleb sisestada lahtrisse “Security Code” (kuni 5 minuti jooksul). Peale koodi sisestamist vajutage nuppu “Submit”.
5. Seejärel suunatakse Teid lehele, kus saate sisestada cPanel keskkonnale uue parooli. Sisestage see väljadele “New Password” ja “Confirm password” ja vajutage “Set Password”.

(NB! Palun kontrollige ka parooli tugevuse indikaatorit – süsteem ei luba nõrku paroole!)
6. Uus parool on nüüd loodud ja Te saate cPanel halduspaneeli sisse logida.

Radicenter 2024
See veebileht kasutab küpsiseid, mis aitavad teha lehe külastamise mugavamaks. Meie veebilehte külastades nõustute meiepoolse küpsiste kasutamisega.
Sain aru.