.ee lõpulise domeeni omaniku andmete muutmiseks on vajalik esitada domeeni omanikuvahetuse taotlus, seda saate teha oma kliendiala kaudu.

Sisenege kliendialasse meie koduleheküljelt www.radicenter.ee > paremalt ülevalt valige KLIENDIALA.
Seejärel valige menüüst “Lisa uus tellimus > Toimingud domeenidega > Omanikuvahetus või omaniku andmete muutmine”.
Valige rippmenüüst domeen, mille omanikku soovite vahetada ja klikkige nupule “Lisa ostukorvi”.

 

Samalaadselt saate muuta ka .ee domeeni halduskontakti kontaktandmeid, valides kliendialas “Lisa uus tellimus > Toimingud .EE domeenidega > Halduskontakti muutmine” või .ee domeeni tehnilise kontakti kontaktandmeid, valides kliendialas “Lisa uus tellimus > Toimingud .EE domeenidega > Tehnilise kontakti muutmine”.

Omanikuvahetus või omaniku andmete muutmine – see taotlus on mõeldud domeeni omaniku andmete uuendamiseks/muutmiseks
Halduskontakti muutmine – see taotlus on mõeldud domeeni halduskontakti andmete uuendamiseks/muutmiseks
Tehnilise kontakti muutmine – see taotlus on mõeldud domeeni tehnilise kontakti andmete uuendamiseks/muutmiseks

 

Järgmisena klikkige punase noolega näidatud lingile “Lisa/muuda andmeid”.
Sisestage uued domeeni omaniku andmed, täites ära kõik punase tärniga märgitud lahtrid ja valikud.
Klikkige valiku “Domeeni registreerimistaotluse allkirjastamine” peale, täitke ära taotluse allkirjastajate andmed ja seejärel vajutage nupule “Loo PDF digitaalallkirjastamiseks”.

Järgmisel lehel saavad domeeni praegune omanik ja uus omanik digitaalallkirjastada taotluse.
Juhul, kui muudate lihtsalt domeeni omaniku andmeid või mõlema ettevõtte esindaja on sama isik, siis piisab sama isiku allkirjadest.

Vajadusel saate saata teisele osapoolele aadressi, millel on võimalik digitaalallkirjastada taotlust.
Klikkige lingile “Dokumenti saab allkirjastada ka välise lingi kaudu (avaneb uues aknas)” ja seejärel saate kopeerida aadressiribalt aadressi ja saata selle teisele osapoolele.

 

NB! Kui kõik vajalikud toimingud on tehtud, siis tellimuse kinnitamiseks valige “Kinnita tellimus”, seejärel tuleb nõustuda tingimustega ja vajutada uuesti nupule “Kinnita tellimus”.

 

.fi lõpulise domeeni omaniku andmete muutmiseks palume saata meile sooviavalduse e-maili teel domeeni kontaktmeili aadressilt.
Teise variandina võib saata meile sooviavalduse .fi domeeni omanikuvahetuse võtme saamiseks kliendikonto kontaktmeili aadressilt.
Peale sooviavalduse kättesaamist saadame .fi domeeni omanikuvahetuse võtme .fi domeenide registri kaudu vastava .fi domeeni kontaktmeili aadressile.

 

Ülejäänud domeenide omaniku andmete muutmiseks valige kliendialas “Domeenid”, klikkige vastava domeeni nimel ning seejärel vajutage lingil “Muuda “owner” kontaktandmeid”.
Domeeni halduskontakti andmeid saate muuta vajutades lingile “Muuda “admin” kontaktandmeid”.

Radicenter 2024
See veebileht kasutab küpsiseid, mis aitavad teha lehe külastamise mugavamaks. Meie veebilehte külastades nõustute meiepoolse küpsiste kasutamisega.
Sain aru.