Kui soovite ühe cPaneli konto pealt kolida domeene teise cPaneli konto peale, siis selle tegevuse keerukuse tõttu saab seda teha ainult käsitsi.

 

Kolimise käigus on vajalik teha järgnevad toimingud:

 

1. Lisada kolitavad domeenid ja kasutusel olevad alamdomeenid uue cPaneli konto alla.

2. Lisada kõik e-posti aadressid uue cPaneli konto alla ning määrata neile tagasi paroolid, mis olid kasutuses vana konto all (selleks on vaja üle kopeerida paroole sisaldavad “etc/*/shadow” failid).

3. Kolida üle domeenidega ja alamdomeenidega seotud kodulehekülgede failid ning e-posti kontode andmefailid.

4. Tekitada uue cPaneli konto alla SQL andmebaasid ja kasutajad, määrata SQL kasutajatele vajalikud õigused SQL andmebaasidele ligipääsemiseks.
Eksportida SQL andmebaasid vana cPaneli konto alt ning importida andmed uue cPaneli konto all olevatesse SQL andmebaasidesse.

5. Vaadata üle kodulehekülje tarkvara seadistused ning muuta ära kataloogide asukohad, SQL andmebaaside kasutajanimed, andmebaasinimed ja paroolid, kuna need on uue cPaneli konto all kõik erinevad sellest, mis olid vana cPaneli konto all.
Ilma selle sammuta ei hakka kodulehekülg uue cPaneli konto all tööle.

6. Kontrollida üle, kas kodulehekülg hakkab uue cPaneli konto all tööle.
Sageli on vaja teha veel mingeid muudatusi, mida ei ole võimalik alati ette näha, kuna kodulehekülje tarkvarad on väga erinevad ja kõigil on eri nüansid.

7. Kustutada domeenid vana cPaneli konto alt.

 

Kõik need toimingud on võimalik teha Teil endal.
Kui soovite selle töö tellida meilt, siis vastavalt hinnakirjale on töö hind 79.- EUR (+KM) iga domeeni kolimise kohta.

(Hinnakirja näete järgneval leheküljel: hinnakiri)

Radicenter 2024
See veebileht kasutab küpsiseid, mis aitavad teha lehe külastamise mugavamaks. Meie veebilehte külastades nõustute meiepoolse küpsiste kasutamisega.
Sain aru.