Kõikidel meie veebimajutuse kontodel on tasuta lisatarkvara rakendus nimega Installatron. Antud rakendusega on mugav ja lihtne paigaldada domeenile kas lisatarkvara kui ka hallata/varundada/uuendada seda. Selleks tuleks:

1. Logi sisse oma cPanel kontole (vajadusel juhised leitavad SIIN)
2. Liigu kohta: SOFTWARE -> Installatron Application Installer
3. Uue lehe paremas ülanurgas kliki Application Browser ja kliki oma soovitud veebirakendusele (näiteks WordPress)
4. Avanenud infolehel on vastava rakenduse täpsem info ja paremal nupp “Install this Application
5. Klikkides nupule, avaneb vastava veebirakenduse esmane seadete leht
Location: Saate valida rippmenüüst soovitud domeeninime ja järgneval real alamkausta, kuhu sooviksite antud rakenduse installida
(Kui alamkausta eraldi kasutada ei soovi, jätke see rida tühjaks!)
Version: Saate valida oma soovitud rakenduse versiooni ja keelelise laadi kui ka seadistada automaatse varunduse/uuenduse/muud lisasätted
Settings ja Advanced: Reeglina võib need kohad jätta eelseadistatud sätetega, kuid kontrollige vastavad sätted üle, kui soovite midagi muuta (näiteks e-maili või salasõna adminkasutajal), saate seda seal teha.
6. Kui kõik täiendavad seadistused on üle kontrollitud, on lehekülje paremal allosas nupp Install
Peale Install nupule klikkimist paigaldab Installatron automaatselt Teie soovitud ja valitud veebitarkvara määratud domeeninime alla.
(Kui peaks esinema paigaldusel mingi murekoht, annab Installatron sellest veateate – tehke palun antud veateatest kuvatõmmis ja kui soovite lisajuhendeid meilt, saatke see kuvatõmmis meili teel meile koos murekohakirjeldusega.)

Radicenter 2024
See veebileht kasutab küpsiseid, mis aitavad teha lehe külastamise mugavamaks. Meie veebilehte külastades nõustute meiepoolse küpsiste kasutamisega.
Sain aru.