Lisadomeenikohtade rida kuvatakse juhul, kui veebimajutuse pakett, mida kasutate, võimaldab ühte ja samasse paketti majutada mitu täisfunktsionaalset domeeni. Üldjuhul tuleb igale domeenile, millele soovitakse eraldi kodulehekülge ning e-maili aadresse, osta eraldi veebimajutuse pakett. Radicenter pakub aga soodsat võimalust majutada kuni 20 lisadomeeni ühte veebimajutuse paketti. Iga lisadomeenikoha eest lisandub veebimajutuse kuutasule vaid 2.99 (+km).

Lisatasu arvestatakse lisadomeenikohtade pealt, sõltumata sellest, kas lisadomeenikohad on cPanelis kasutuses või mitte.

Veebimajutuse paketis olevate lisadomeeni kohtade infot näete kliendiala kaudu, valides menüüst “Veebimajutus” ja klikates vastava veebimajutuse paketi kasutajanimel.

Kui soovite lisadomeenikohtade arvu vähendada, eemaldage esmalt cPanel liidesest, menüü “Domains” alt domeenid, mida Te ei soovi enam kasutada. Domeeni eemaldamiseks klikake cPanel liideses, menüü “Domains” all vastava domeeni juures nupule “Manage” ja järgneval lehel nupule “Remove Domain”.
Seejärel logige kliendialasse meie koduleheküljelt www.radicenter.ee > paremalt ülevalt KLIENDIALA ning valige menüüst “Veebimajutus”. Klikkige oma cPaneli konto kasutajanimel ning seejärel klikkige lingil “Käivita lisadomeenikohtade arvu vähendamine”. Lisadomeenikohtade arv viiakse seejärel automaatselt vastavusse kasutusel olevate lisadomeenide arvuga. Oodake 10 minutit, seejärel kustutage “Tellimused/Arved” alt tellimus ning lisage uus ettemaksu pikendamise tellimus, valides menüüst Veebimajutus ning klikkides nupul “PIKENDA”. Lisadomeenikohtade arv peaks nüüd klappima reaalselt kasutusel olevate lisadomeenide arvuga.

NB! Kui mõne domeeni puhul on vaja ainult e-posti aadresse ning eraldi kodulehekülge ei ole vaja või piisab suunamisest mingile muule domeenile/aadressile, ei ole lisadomeenikoht vajalik. Sellisel juhul lisage domeen cPanel liideses menüü “Domains” alla aliasdomeenina, klikates nupule “Create A new Domain”. Domeeni lisamiseks aliasdomeenina peab märkima linnukese lahtrisse “Share document root…”. Suunamise tegemiseks valige peale domeeni aliasena lisamist peamenüüst “Redirects”.

Juhise cPanel keskkonda sisenemiseks leiate SIIT

Radicenter 2024
See veebileht kasutab küpsiseid, mis aitavad teha lehe külastamise mugavamaks. Meie veebilehte külastades nõustute meiepoolse küpsiste kasutamisega.
Sain aru.