Lisadomeenikohtade rida kuvatakse juhul, kui veebimajutuse pakett, mida kasutate, võimaldab ühte ja samasse paketti majutada mitu täisfunktsionaalset domeeni. Üldjuhul tuleb igale domeenile, millele soovitakse eraldi kodulehekülge ning e-maili aadresse, osta eraldi veebimajutuse pakett. Radicenter pakub aga soodsat võimalust majutada kuni 15 lisadomeeni ühte veebimajutuse paketti. Iga lisadomeenikoha eest lisandub veebimajutuse kuutasule vaid 2.49 (+KM).

Lisatasu arvestatakse lisadomeenikohtade pealt, sõltumata sellest, kas lisadomeenikohad on cPanelis kasutuses või mitte. Kõiki kasutuses olevaid lisadomeene näete cPanelis, valides menüüst “Addon Domains”.

Kui soovite lisadomeenikohtade arvu vähendada, eemaldage esmalt cPanelist “Addon Domains” alt domeenid, mida Te ei soovi enam kasutada. Seejärel logige kliendialasse meie koduleheküljelt www.radicenter.ee > paremalt ülevalt KLIENDIALA ning valige menüüst “Veebimajutus”. Klikkige oma cPaneli konto kasutajanimel ning seejärel klikkige lingil “Käivita lisadomeenikohtade arvu vähendamine”. Lisadomeenikohtade arv viiakse seejärel automaatselt vastavusse kasutusel olevate lisadomeenide arvuga. Oodake 10 minutit, seejärel kustutage “Tellimused/Arved” alt tellimus ning lisage uus ettemaksu pikendamise tellimus, valides menüüst Veebimajutus ning klikkides nupul “PIKENDA”. Lisadomeenikohtade arv peaks nüüd klappima reaalselt kasutusel olevate lisadomeenide arvuga.

NB! Kui mõne domeeni puhul on vaja ainult e-posti aadresse ning eraldi kodulehekülge ei ole vaja või piisab suunamisest mingile muule domeenile/aadressile, ei ole lisadomeenikoht vajalik. Sellisel juhul saate domeeni cPanelis “Addon Domains” alt kustutada ja lisada “Aliases” alla. Suunamise tegemiseks valige peale domeeni “Aliases” alla lisamist peamenüüst “Redirects”.

 

Juhise cPanel keskkonda sisenemiseks leiate SIIT

Radicenter 2022
See veebileht kasutab küpsiseid, mis aitavad teha lehe külastamise mugavamaks. Meie veebilehte külastades nõustute meiepoolse küpsiste kasutamisega.
Sain aru.